درباره ما

درباره ما

بهرام برزگر
بهرام برزگر در اولین روز شهریور سال 1353 در خانواده ای کاملا مذهبی در شهر فاضل آباد بخش کمالان استان سرسبز گلستان به دنیا آمد. دوران کودکی ودبستان را در دبستان شهید با هنر و دوران راهنمایی را درمدرسه راهنمایی سید جمال الدین اسد آبادی و دوران متوسطه را در دبیرستان دکتر شهید مفتح فاضل آباد سپری کردند.
 
بعد از پایان خدمت  سربازی چند سالی را در خوزستان و در شهر اهواز در کارخانه صنایع فولاد اکسین مشغول به کار شدند و مدت 2 سال نیز در پلیس محله ناجا شهر گرگان مشغول به خدمت شدند.
تحصیلات کارشناسی حقوقی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهمیرزاد استان سمنان با معدل الف گذراندند.
سپس در مقطع کارشناسی ارشد حقوق بین الملل عمومی پس از آزمون قبول و مشغول به تحصیل شدند.
ایشان در حال حاضر پس از شش سال سابقه فعالیت در دفاتر حقوقی و کسب تجربه از محضر دکترین حقوق واساتید محترم دانشگاه های حقوق به تاسیس و راه اندازی موسسه حقوقی و بین المللی آوای عدالت کمالان  اقدام نمودند.
ایشان از سال 1368 تا کنون عضو فعال بسیج مستضعفین بوده ودارای سوابق و عناوین سازمانی مختلفی در بسیج بوده است و د ر حال حاضر نماینده سازمان بسیج حقوق دانان استان تهران وعضو کارگروه اقتصاد مقاومتی سپاه سید الشهدا(ع) استان تهران ومشاور حقوقی ومشاور تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه علمی کاربردی تهران وشهرستانها می باشند.تلفن مشاوره : ۰۹۱۲۸۳۶۱۱۸۴
تلفن های تماس : ۰۹۱۲۸۳۶۱۱۸۴- ۰۹۲۱۱۲۶۷۳۷۹۱